Informațiile personale trebuie să fie furnizate în mod explicit de către utilizator.

În funcție de scopul lor, putem vorbi despre:

Pentru a gestiona “Google Ads” puteți utiliza următorul link: Controlați-vă anunțurile Google.De asemenea, puteți renunța la colectarea de informații de la DoubleClick (Google), Facebook, Twitter și alții prin intermediul următoarelor link-uri: networkadvertising.org, http://www.networkadvertising.org/managing/opt_out.aspyouronlinechoices.com yaboutads.info.

#iguru_soc_icon_wrap_6716f698be1c8 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_6716f698be1c8 a:hover{ background: transparent; border-color: #7cbc61; }#iguru_soc_icon_wrap_6716f698be1c8 a{ color: #7cbc61; }#iguru_soc_icon_wrap_6716f698be1c8 a:hover{ color: #ffffff; }.iguru_module_social #soc_icon_6716f698be21c1{ color: #ffffff; }.iguru_module_social #soc_icon_6716f698be21c1:hover{ color: #7cbc61; }.iguru_module_social #soc_icon_6716f698be21c1{ background: rgba(255,255,255,0.01); }.iguru_module_social #soc_icon_6716f698be21c1:hover{ background: rgba(255,255,255,0.01); }.iguru_module_social #soc_icon_6716f698be23b2{ color: #ffffff; }.iguru_module_social #soc_icon_6716f698be23b2:hover{ color: #7cbc61; }.iguru_module_social #soc_icon_6716f698be23b2{ background: rgba(255,255,255,0.01); }.iguru_module_social #soc_icon_6716f698be23b2:hover{ background: rgba(255,255,255,0.01); }